Краси има нужда от нас!

Краси Цветков Плачковци
Начало на кампанията: 20.03.2025

На 24 юни 2024 г., по пътя към морето, животът на Краси се преобръща завинаги. Тежка катастрофа, причинена от насрещно движещ се автомобил, отнема живота на баща му, а самият Краси изпада в критично състояние.

Краси има нужда от нас!
5 295 лв. дарени остават Виж даренията
megaphone image Помогни, като споделяш! Така кампанията ще достигне възможно най-много хора и ще събере нужните средства.
Сподели кампанията
  • phone-icon Изпрати SMS на 17 777
    Дари 2 лв. с еднократен SMS. Aбонирай се за месечно SMS дарение от 5 или 10 лв. За абонати на А1, Yettel и Vivacom
  • computer-icon Дари онлайн още сега!
    Дари с банкова карта Visa или MasterCard, през ePay или през онлайн банкиране на твоята банка
  • bank-icon Дари с банков превод
    Български дарителски форум BG06UBBS80021026072940 Oснование:

За кампанията

След спешна неврохирургична операция в Пловдив и дълга борба с усложнения, семейството му взема трудното, но единствено възможно решение – лечение в Истанбул.

В Турция лекарите откриват опасни инфекции и животозастрашаваща декубитална рана в 4-ти стадий. Налагат се две спешни операции. Въпреки всичко, Краси не се предава!

Благодарение на интензивната рехабилитация вече може да движи ръката си и дори седи в инвалидна количка – първите малки, но толкова значими крачки към възстановяването.

Но пътят напред е дълъг – лечението и рехабилитацията ще продължат поне 2-3 години, а семейството му не може да се справи само.

letter 🙏 Краси се нуждае от нашата подкрепа! Всеки дарен лев е крачка към надеждата. Нека му помогнем да се върне към живота!

Целта

За следващите три месеца са необходими 263 500 евро, за да продължи болничния престой и роботизираната рехабилитация, която му дава шанс отново да стъпи на краката си.

Дарете сега и станете част от чудото!

 

Да помогнеш е лесно

  • лева
    Всичко ще бъде наред Бъди първият изпратил!

Абонирай се за бюлетин на DMS